Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşanıyor mu? \"Bir anam kaldı!\"

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşanıyor mu? "Bir anam kaldı!"

  • 11 Şubat 2022 17:01
2014 yılında dünyaevine giren Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan çiftinden, sevenlerini üzen bir haber geldi. Ünlü çiftin evliliğinin sallantıda olduğu iddia edildi. Oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel’le evliliklerinde kriz olduğu ve boşanma aşamasında oldukları konuşulan Hamdi Alkan, Nişantaşı'nda görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Alkan, eşiyle evleri ayırdıkları yönündeki iddialara yanıt verdi.

"BİR ANAM KALDI"

Alkan, “Memlekette daha önemli mevzular var. Annem yoğun bakımda, şu an başka boyuttayım. Zaten bir anam kaldı. Bu akşam Selen Hanım’ın doğum günü var, ona sorun” dedi.
 
Akşam Kuruçeşme’deki Two adlı mekanda doğum gününü kutlayan Selen Görgüzel’e de aynı soru yöneltildi. "Eşiniz Hamdi Alkan partiye katılmayacak mı?" diye soran bir muhabire, Görgüzel, “Biz evde karı koca, onun dışında işleri ayrı olan profesyonelleriz. Her sahnemde benim çantacım gibi sürekli yanımda dolaşamaz yani. Ben kocamı sürekli iş alanımda ve yanımda istemiyorum. İşlerini bitirdikten sonra yanıma gelecektir" yanıtını vererek şaşırttı.
Hamdi Alkan, gecenin ilerleyen saatlerinde eşinin doğum günü partisine katıldı.

NE OLMUŞTU?

Hamdi Alkan’ın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kendi doğum gününde yaptığı paylaşımın altına eşi Selen Görgüzel’den yorum ve beğeni gelmemiş, bu hamleyle ikilinin evliliklerindeki kriz iddialarını güçlendirmişti.