Haber spikeri Mehtap Özkan\'la evlenen Gürsel Tekin\'den Çırağan Sarayı\'nda düğün eleştirilerine yanıt geldi

Haber spikeri Mehtap Özkan'la evlenen Gürsel Tekin'den Çırağan Sarayı'nda düğün eleştirilerine yanıt geldi

  • 05 Şubat 2022 21:32
 
Kendisinden 25 yaş küçük haber spikeri Mehtap Özkan'la evlenen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, nikah törenin Çırağan Sarayı'nda yapılması nedeniyle kendisine yöneltilen eleştirilere ve servet suçlamalarına yanıt verdi.
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir törenle 32 yaşındaki haber spikeri Mehtap Özkan'la dünya evine girdi. Çiftin arasında 25 yaş fark olması sosyal medyada çok konuşulurkenn, törenin Çırağan Sarayı'nda yapılması da bir o kadar eleştirildi.
Aile arasında sade bir nikah düzenlendiğini ve düğün yapılmadığını ifade eden Tekin, "Servet düşmanı değilim ama servetim yok. Kirli medya, benimle ilgili servet sorgulaması yapacaksa çok kolay. Girsinler sicilime, her şeyi görebilirler" dedi.
 
Tepkilere yanıt bizzat Gürsel Tekin'den geldi. Düğünün Çırağan Saray'ında yapılması nedeniyle eleştirilerde bulunan sosyal medya fenomeni Ahmet Sonuç'a cevap veren Tekin, "Düğün yapmadık, sade bir nikah yaptık. 8 kişilik aile bireyleri ve biz ikimiz" diyerek yanıt verdi. Sonuç, kendisine gelen bu mesajları sosyal medya hesabından paylaştı.