Gülşen\'in sözlerine karşılık Seyhan Soylu\'dan şok iddia!

Gülşen'in sözlerine karşılık Seyhan Soylu'dan şok iddia!

  • 21 Ocak 2022 17:06
Gülşen, sahne kostümü ve performansına yönelik son dönemde eleştirinin dozunu arttıran magazincilere karşı sessizliğini bozdu. Buna karşılık Seyhan Soylu, "Ozan yeni albüm çalışması yaptığı bir hatuna gönül verdi, bu da mı yalan? diyerek aldatma iddiasının dozunu arttırarak tekrar hatırlattı.
 

"YATAKLARI AYIRDILAR"

Yaklaşık 3-4 aydır Ozan Çolakoğlu ile Gülşen’ in arasının açık olduğunu söyledi. Gülşen arkadaşıma şunu söylemiş; ‘Ben Ozan’ ı çok seviyorum. İnanılmaz bir insan ama 3-4 aydır yataklarımızı ayırdık. Aynı evi paylaşıyoruz ama o kadar naif bir adam ki. Çocuğumun babası ve mevcut olan ilişkide artık duygularımızı yitirdik. Birbirimizi yıpratmaya gerek yok. Biz dostça ayrılacağız’ diyor. İpin ucunu kaçırmasının nedeni bu. Ozan’ a aşık olduğu yıllara bakın. Başka bir tarz belirlemişti.
 
 
Flash TV'de Al Sana Haber programında moderatörlük yapan Seyhan Soylu, sahne kıyafetlerinden dolayı eleştirilen Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu'nun boşanacağını iddia etmişti. 
 
Bu kez Gülşen'in adeta bir manifesto niteliğinde olan sözlerine Seyhan Soylu aynı sertlikte yanıt verdi.
 
Soylu, arkasında durduğu iddiaların dozunu arttırdı ve "Ozan yeni albüm çalışması yaptığı bir hatuna gönül verdi, bu da mı yalan? şeklinde konuştu.