Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor!

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor!

  • 05 Şubat 2022 16:39
 
Dijital platformda ekrana gelen "Kulüp" dizisi ile son dönemde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Gökçe Bahadır, "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisiyle de şimdilerde FOX TV ekranlarında boy gösteriyor. Sezen Aksu'nun proje albümünde birlikte çalıştığı, müzisyen Emir Ersoy ile uzun süredir aşk yaşayan Gökçe Bahadır'dan müjdeli haber geldi.
Gökçe Bahadır, bir süredir beraber olduğu müzisyen sevgilisi Emir Ersoy'la evlilik kararı aldı. Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy'un nikah tarihi belli oldu!
 

NİKAH TARİHİ 25 ŞUBAT

Çift, 25 Şubat Cuma akşamı İzmir Çeşme'de aile ve arkadaşları arasında düzenlenecek küçük bir törenle evlenecek. 50 davetliden oluşacak nikaha katılım sınırlı sayıda tutulacak. Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy'un nikahtan sonraki düğünü Alaçatı'da gerçekleşecek.
Yakın çevresine mutlu olduğunu dile getiren Bahadır, geçtiğimiz günlerde evlilikle ilgili soruya, "Kısmet artık" demişti.

"MÜZİK VESİLE OLDU"

Daha önce ilişkilerini "Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte" sözleriyle doğrulayan oyuncu, "Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?" sorusuna, "Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu" yanıtını vermişti.
Emir Ersoy imzası taşıyan 'Sezenli Şarkılar' adlı projede 'Hepsi Senin Mi?' parçasını seslendiren Gökçe Bahadır, klipte de Ersoy'la birlikte yer almıştı.