Esra Erol\'a Elif Yıldırım konusunda tepkiler dinmiyor! Bir Tepki de Doğa Rutkay ve Yasemin Kay Allen\'dan geldi.

Esra Erol'a Elif Yıldırım konusunda tepkiler dinmiyor! Bir Tepki de Doğa Rutkay ve Yasemin Kay Allen'dan geldi.

  • 31 Ocak 2022 13:52
 
Esra Erol'un 18 yaşındaki Elif Yıldırım’ı azarlayarak yayına çıkmamasına kızması sosyal medyada günlerdir konuşuluyor. Esra Erol'a Hazal Kaya'dan sonra bir tepki de Doğa Rutkay ve Yasemin Kay Allen'dan geldi. Rutkay o anları izledikten sonra "Bu nasıl bir yayın?" diyerek isyan etti.
Esra Erol'un 18 yaşındaki Elif'e tavrı günlerdir konuşuluyor. Erol yayına çıkmak istemeyen ve sinir krizi geçiren genç kadını azarlayarak "18 yaşındasın kızım sen! Baban yaşındaki adam sana farklı dokunuyor. Bu mu senin geleceğin?" tepki göstermişti. Esra Erol'un bu sözleri sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Bergüzar Korel arkadaşına destek olurken Hazal Kaya sert ifadeler kullanmıştı.

"BU NASIL BİR YAYIN?"

Erol'a oyuncu Hazal Kaya'dan sonra Doğa Rutkay'dan da tepki geldi.

Doğa Rutkay yaptığı paylaşımda "Bu nasıl bir yayın? Biz kızlarımızı kadınlarımızı korumaya, bunca insan birlikte mücadele ederken, kampanyalar, imzalar atılırken! Kadın kadına kardeş olup sahip çıkmaya çalışırken bu olacak iş midir? Kınıyorum!" dedi.
 

"İZLEDİĞİM EN KORKUNÇ ŞEYLERDEN BİRİ"

Erol'a bir tepki de Yasemin Kay Allen'dan geldi. Allen, "Esra Erol'un programında o gencecik kıza yapılan benim televizyonda izlediğim en korkunç şeylerden biri. Gencecik bir kadın, bir kız üzerinden kadınların birbirlerini ezmesi, ahlâk taslaması, toplumun önünde linç edilmesi o kadar vahim ki. O kadar utandım ki. Yazıklar olsun."