Eski Eşiyle Dudak Dudağa Poz!

Eski Eşiyle Dudak Dudağa Poz!

  • 02 Ocak 2024 15:06

'Ayla', 'Çakal', ve 'Beyaz Gelincik' gibi filmlerde yer alan ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, 2016'da Duygu Kumarki ile evlenmişti. 2020'de anlaşmalı olarak boşanma karar veren ikilinin, Yemin adını verdikleri bir kızları olmuştu.

38 yaşındaki İsmail Hacıoğlu, beklenmedik ayrılığın ardından Merve Çağıran ve Aslıhan Gürbüz ile aşk yaşa da, aradığı mutluluğu bir türlü bulamadı.

YENİ YILI BİRLİKTE KARŞILADILAR

Gürbüz ile temmuz ayında yollarını ayırdığından beri yalnız olan Hacıoğlu, eski eşi Kumarki ile barıştı. Çift, 2024 yılını birlikte karşıladı.

Duygu Kumarki, İsmail Hacıoğlu ile birlikte çekilen dudak dudağa görüntülerini, sosyal medya hesabından "2024 gönlümüzden geçtiği gibi geçsin" mesajıyla paylaştı.

"SENİ DAİMA SEVECEĞİM"

Öte yandan 40 yaşındaki Kumarki, geçtiğimiz kasım ayında Hacığlu'nun doğum gününü kutlamış, bu hareketiyle görenlerin kafasını karıştırmıştı. Ünlü ismin mesajında ise şu ifadeler yer almıştı:

"'Yarası baba olan kız çocukları iyileşmez' diyordu şair, Sen Yemin'in yüreğinde çiçek gibi açtın, En uslanmaz ele avuca sığmaz halinde duruldun hep onu görünce, Avuçlatının içinde sıkmadan korumaya çalıştın ve hala... Yüreğinin aydınlığını bilirim karartma ışıklarını, Hatalarında doğrularınla, Dağıttıkların inşa ettiklerinle, Gözyaşların bazen öfkenle, Dilin başka dediği zaman yine de sırtımızdan eksik etmediğin elinle, İyi ki varsın iyi ki doğdun, Ailece nice güzel yaşların olsun, Seni hep çok sevdim ve daima seveceğim"