Eşi Hakan Baş ile Barışan Bensu Soral\'dan Annelik Açıklaması

Eşi Hakan Baş ile Barışan Bensu Soral'dan Annelik Açıklaması

  • 09 Şubat 2022 22:09
Eşi Hakan Baş ile yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan oyuncu Bensu Soral, geçtiğimiz akşam Etiler da Mario adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Soral'ın annelik açıklaması dikkat çekti.
Bensu Soral, eşi Hakan Baş ile aralarındaki buzları eritip evliliklerine bir şans daha vermişti. Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Bensu Soral, özel hayatı hakkında konuştu.
Barışma sonrası Hakan Baş ile tatil yapmaları ve tatilden fotoğraf paylaşmalarına değinen güzel oyuncu "Tatil çok güzel geçti, ailemizle keyifli bir süreç geçirdik" dedi.
Bensu Soral, "Anne olmayı düşünüyor musunuz?" şeklindeki bir soruya, "Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bu işler kısmet" yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Eşi Hakan Baş ile çocuk isteği nedeni ile kavga ettikleri ve boşanmanın eşiğine geldikleri iddia edilen Bensu Soral kariyerine öncelik vermişti. “Benim için henüz erken, daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam, kariyerim arka planda kalır.” açıklamasında bulunan oyuncu Hakan Baş ile evliliklerindeki krizleri ortadan kaldırdı. Boşanacakları beklenen çift, Fransa şehri Cannes'e gittiler. Çiftin bu tatili adeta, boşanmalarını bekleyen kişilere nispet yapıyorlar şeklinde yorumlandı.
Eşiyle birlikte objektif karşısına geçen Bensu Soral, gün batımında poz verdi. Bir hayli keyifli oldukları görülen çift, paylaşımına, “Büyülü saat” notunu düştü.