EDHO Geri Dönüyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde flaş gelişme!

EDHO Geri Dönüyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde flaş gelişme!

  • 04 Ocak 2022 19:16
EDHO Geri Dönüyor! Dizide flaş gelişme!
 
Bir dönem ekranların en sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Oktay Kaynarca'nın başrolünü paylaştığı ve aniden yayından kaldırılan EDHO dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. 6 yıldır ekranda olan dizinin bitişine üzülen seyirci bu kez yeni gelişme ile tekrar diziye kavuşacak iddiası kulislerde konuşuluyor. Peki sevilen dizi EDHO dijital platforma mı taşınıyor? İşte detaylar...
 
EDHO’nun dijital bir dizi platformunda yeniden yayınlanacağı heyecan yarattı. Projenin yazarları Bahadır Özdener ile Raci Şaşmaz’ın gelen cazip tekliflere ve seyirci baskısına dayanamayarak, harekete geçtiği öğrenildi. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismiyle değil, çok farklı bir isim ile EDHO’nun yeniden izleyici karşısına çıkacağı açıklandı.
 
Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezonu beklenirken veda ettiği açıklanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinin dijital dizi platformu BluTV ile anlaştığı öğrenildi. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; EDHO’nun isim hakkı ATV’de olduğu için yeni ismi ‘’Son Efsane’’ olacak.