Eda Ece ikinci kez koronavirüse yakalandı!

Eda Ece ikinci kez koronavirüse yakalandı!

  • 20 Ocak 2022 15:30
Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisinde başrol oynayan ve aynı zamanda 'Maske Kimsin Sen' yarışmasında jüri koltuğunda oturan Eda Ece, ikinci kez koronavirüse yakalandı.
 
 
Geçtiğimiz yıl şubat ayında koronavirüsü atlatan oyuncu Eda Ece'nin testi yine pozitif çıktı. Ünlü oyuncu Eda Ece, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Ece, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla testinin pozitif çıktığını duyurdu.
 
 

"ÖNCE SAĞLIK"

Güzel oyuncu, "İkinci kez covid oldum. 'Yasak Elma'ya, 'Maske Kimsin Sen'e ve ev halkına hayırlı olsun. Şaka bir yana gayet iyiyim. Daha önce covid geçirdiğim ve iki aşı olduğum için hafif atlatıyorum. Aşısızken ilk covid'im çok daha beterdi. Tavsiyelere uyun, kendinize iyi bakın. Önce sağlık..." mesajını paylaştı.
 

EKRANLARDA OLACAK MI?

İki projede yer alan Eda Ece yedi gün boyunca karantinada olacak. Dizi ve program çekimlerini daha önce yaptığını belirten ünlü oyuncu, 'Hemen endişeler başlamış açıklayayım. Yasak Elma yeni bölümü zaten oynamıştım, sorun yok! Maske Kimsin Sen'de yeni bölümde varım, sonrasına bakacağız durumuma göre... Önce sağlık! Öptüm dicektim ki size de geçmesin geri aldım.' mesajını paylaştı.