Dilan Çiçek Deniz: \'Affedemediğim insanlar var!\'

Dilan Çiçek Deniz: 'Affedemediğim insanlar var!'

  • 19 Ocak 2024 16:53

Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun başrollerini paylaştığı 'Aşk Mevsimi' filminin basın toplantısı önceki gün Beyoğlu'nda gerçekleşti. Yönetmen koltuğunda Murat Şeker'in oturduğu filmin senaryosunu Ali Tanrıverdi kaleme aldı.

Dilan Çiçek Deniz, "Çok heyecanlıyım, 2 Şubat'ta vizyona giriyoruz. Tatlı, naif ve güzel bir aşk filmi çektik" derken Üzümoğlu, "Böyle zamanlarda insanların içini ısıtacak ve gülümsetecek bir aşk filmi oldu. Herkesi bekleriz" diyerek duygularını paylaştı.

"DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU İNSANLA OLABİLME FİLMİ"

Filmde 'Şirin' adında bir ressamı canlandıran Dilan Çiçek, karakteriyle ilgili bilgiler vererek; "İdealist bir karakter. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanla olabilme filmi diyebilirim" dedi.

'Ali Yaman' karakterine hayat veren Cem Yiğit ise "Tutkuyla aşık, aşkının peşinden gitmeye çalışan ve aşkını yaşamak isteyen bir karakter" diye konuştu.

Muhabirlerin "Gerçek hayatta kaçan mı yoksa kovalayan mı tarafta oldunuz?" sorusuna Deniz yanıt vermek istemezken; Üzümoğlu, "Ben hep kovaladım ya. Hiç kaçan tarafta olamadım" diyerek herkesi güldürdü.

"HER ZAMAN KARİYERİMİ TERCİH EDERİM"

Kendisi için kariyerinin her şeyin önünde olduğunu söyleyen Dilan Çiçek Deniz, "Ben aşk ve kariyer arasında kalırsam her zaman için kariyerimi tercih ederim. Kariyerim ve mantığımın her zaman için bir adım öndedir, genelde de kaçan tarafta oluyorum" dedi.

Ünlü isim, "Affedemediğiniz kimse oldu mu?" sorusuna ise "Var tabii ki ama hangi birini konuşayım? Çok uzar gider röportaj. Bunlar zor sorular" şeklinde cevap verdi.