Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çifti Paris\'te fena dolandırıldı!

Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çifti Paris'te fena dolandırıldı!

  • 05 Mart 2022 14:19
 
Oyuncu çift Fırat Albayram ile Ceyda Kasabalı Albayram, son günlerin en dikkat çeken isimlerinden. Dizi ve filmlerdeki başarılarını daha sonra dijital ortama da taşımaya karar veren Fırat Albayram ile eşi Ceyda Kasabalı şimdilerde çektikleri videolar ile oldukça popüler.
Oyunculuğa ara verip sosyal medyada içerik üretmeye başlayan Ceyda Kasabalı ve eşi Fırat Albayram, geçtiğimiz gün Paris'e gitti. Eyfel Kulesi’ne giden çift, burada bir sokak satıcısıyla karşılaştı. Satıcının ‘bul karayı al parayı’ benzeri bir oyunla para kazanabileceklerini söylediği karı-koca katakulliye geldi. Paris sokaklarında dolaşan çift, sokak satıcısı bir adam tarafından dolandırıldı.
Çiftin keyifli başlayan tatil, art arda yaşadıkları ilginç olaylarla unutulmaz anılara dönüştü. İkili, ilk şoku şehir turu yaptıklarında yaşadı. Girdikleri bir mekanda alışveriş yapmak isterken, güvenlik nedeniyle kredi kartlarının bloke edilmesiyle ne yapacaklarını şaşıran Albayram ve Kasabalı, ellerindeki kısıtlı parayla gezilerine devam etti. Sokaklarda dolaşan çift, macera dolu bir gün geçirdi. Karı koca, daha sonra Eyfel Kulesi'ne çıkmak istedi.
Burada bir sokak satıcısıyla karşılaşan Albayram ile Kasabalı, hayatları boyunca unutmayacakları bir olay yaşadı. Çift, elindeki toplarla şov yapan adamı bir süre izledi. Satıcı, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi ve etrafını saran birkaç kişinin bu şekilde para kazandığını gördü. Albayram da hemen oyuna dahil olmak istedi. Toplamda 150 Euro verdi ve dakikalar içinde bu parayı kaybetti. Sonrasında çift, satıcının etrafındaki kişilerin arkadaşı olduğunu ve yaptıkları bu numarayla insanları dolandırdığını öğrendiler.
Fırat Albayram, başlarına gelen talihsiz olayı şu sözlerle dile getirdi: "Bir baktım topu gösterenler parayı kazanıyor. Demek ki kolay diye düşündüm. Meğer orada parayı kazananlar adamın arkadaşlarıymış. Ben de bir anda gaza geldim, 150 Euro kazanacağımı düşündüm ama aksine elimdeki 150 Euro'yu kaptırdım. Resmen teşkilat olmuşlar. Ben de turist hareketi yaptım ve son paramı kaybettim."
Ceyda Kasabalı ise yaşadıkları şoku şöyle anlattı: "Fırat parasını kaybettikten sonra yabancı bir turist yanımıza gelip olayı anlattı. 'Onlar arkadaş ve herkese bunu yapmaya çalışıyorlar' dedi. Hatta beni de oyuna dahil etmeye çalıştılar. Benden de para istediler ama vermedim."