Cedi Osman\'la sevgili olan Ebru Şahin’den evlilik açıklaması: Her an evlenebiliriz!

Cedi Osman'la sevgili olan Ebru Şahin’den evlilik açıklaması: Her an evlenebiliriz!

  • 06 Şubat 2022 17:56
 
ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Destan'ın Akkız'ı yıldız oyuncu Ebru Şahin, Re Touch Mag'in şubat sayısının kapağında yer aldı. Ünlü oyuncu özel hayatına ve NBA Cleveland'da mücadele eden Cedi Osman ile ilişkilerine dair bilinmeyenleri anlattı.
Cedi Osman ile ilişkilerinin güzel gittiğini belirten Şahin, nişanlısı ile aralarındaki mesafenin önemli olmadığını söyledi ve “Kalp aynı heyecanla atarken uzaklık sadece coğrafi konumu belirler.” diye ekledi. Ayrıca ünlü oyuncu evlilik hakkında da ipucu verdi. Şahin, "Düğün aniden de olabilir, uzak bir tarihte de. Plan program yapmadık" dedi. İşte ayrıntılar!
 
"İki ünlü insanın birlikteliğinin zorlukları vardır mutlaka, biz güzel yanlarından bahsedelim mi?"
İkimiz de sevdiği işi yapan, bunun getirisi olarak da tanınırlığı olan kişileriz ama hayatımızı bunun çevresinde şekillendirmiyoruz. Bir insanla kurduğun gönül bağının ve hayatının dışarıdaki saldırılara bu kadar açık olması zor olsa da yaşadığınız aşkın gerçekliğini bilen veya hisseden insanların güzel dileklerini almak, bu sevginin etrafında koca bir çembere dönüşmesi harika bir mutluluk. Biz daha çok bu kısma odaklanıyoruz ve sevdiğiniz insanın insanlar tarafında takdir edildiğini görmek de tabii ki sizin için ayrı bir gurur kaynağı oluyor. Etrafımızda böyle bir çember varken önceliğimiz doğru bildiğimiz yolda hayallerimizi gerçekleştirmeye çalışırken, adımlarımızı insanların hayatında etkili bir yer bırakabileceğinin bilincinde olarak ve ince bir süzgeçten geçirerek atmaya çalışmak. İlham olabilme, cesaret verebilme ve birilerinin hayatına dokundum da geçtim diyebilme şansını en verimli şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.
Çok yoğun çalışıyorsun, nişanlınla aranızda kıtalar var, hiç görüşemiyorsunuz nasıl olacak bu işler, gözden ırak olan gönülden de ırak olur mu?
İlk günden beri hiçbir şeyimiz planlı değildi. 2 sene önce böyle bir ilişki yaşayacağımı söyleseler "Aynı şehirde bile biriyle böyle bir duygu yaşayamam" derdim. Ama bu bana hayatın hiç anlamadığım bir yanını gösterdi. Mesafelerin zorlayıcı olsa da aranızdaki bağı daha güçlü ve daha gerçek kılabileceğini. Zaman bizi nereye götürür bilmiyorum. Ama akışta olmayı ve birbirini bulduğuna inanan iki insanın başka bir düzen inşa etmek için daha fazla motivasyonu ve enerjisi olduğunu biliyorum. Kalp aynı heyecanla atarken uzaklık sadece coğrafi konumu belirler ve bizim için mesafeler sadece bundan ibaret.
Düğün ne zaman?
Planlı olmadığımızı söyledim. Aniden de olabilir uzak bir tarihte de. Birlikte göreceğiz gibi.