Büşra Pekin \'Dilber Ay\' heyecanını anlattı: \"Gala İçin Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor\"

Büşra Pekin 'Dilber Ay' heyecanını anlattı: "Gala İçin Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor"

  • 31 Ocak 2022 20:05
Sanatçı Dilber Ay'ın hayatını konu alan biyografik film Dilber Ay'da sanatçının kendisini oynayan Büşra Pekin, karakteri için samimi itiraflarda bulundu.
Büşra Pekin önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.
Bir süredir ekranlardan ve beyazperdeden uzak kalan oyuncu, başrolünde oynadığı “Dilber Ay” filminin heyecanını yaşadığını söyledi. 4 Şubat Cuma günü vizyona girecek yapımda ünlü sanatçı Dilber Ay’ı canlandıran Pekin, gala için hazırlıklarının devam ettiğini belirtti:

“Uzun aradan sonra böylesine özel bir projeyle tekrar beyazperdede olmak gerçekten heyecan verici. ‘Dilber Ay’ çok özel bir proje oldu benim için. Gerçekleştireceğimiz gala için hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Umarım vizyona girdiğinde izleyenler tarafından da beğenilen bir Film olur.”
Dilbet Ay ile hiç tanışmadıklarını söyleyen Pekin, onu şu an görseydi kendisine "Helal olsun" demek istediğini söyledi. Pekin, "Yaşadığı şeyler kolay değil. Pes etmesi, bırakması mümkün çok anlar yaşamış..." ifadesini kullandı.

Hayatta kendisinin de zorluklar yaşadığını belirten ünlü oyuncu, Dilber Ay gibi mücadeleci olduğunu söyledi:
"Ben de öyle birisiyim. Bir kere hayata tutunmayı, olumsuzluklara rağmen gülebilmeyi, neşelenmeyi seven bir yapım var. Realist tarafım ağır basıyor, her şeyin de farkındayım ama olumsuz şeyleri sürekli düşünüp konuşmanın bir faydası da yok. Çözelim, çözemiyorsak da hayatın akışında kendimizi iyileştirelim."