Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma!

Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma!

  • 02 Mart 2022 17:44
 
FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz'ın Maske Kimsin Sen yarışmasında tanıştığı Tansel Öngel ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan oyuncu, yeni sevgilisiyle kamera karşısına geçti.
Aslı Bekiroğlu’nun “Maske Kimsin Sen”de birlikte yarıştığı Kubilay Aka ile görüntülenmesinin ardından, ayrıldığı sevgilisi Çağrı Telkıvıran’dan karşı hamle geldi. Telkıvıran, aynı yarışmada yer alan Biran Damla Yılmaz’la yakınlaştı.
Çağrı Telkıvıran ile aşk yaşayan Biran Damla Yılmaz önceki akşam bir davete el ele katılarak bu durumu herkese ilan ettiler. Çağrı Telkıvıran'ın Aslı Bekiroğlu ile ilişkisi ihanet yüzünden bittiği iddia edilmişti.
Gazete Magazin'de yer alan habere göre, Yılmaz, oyuncu Aslı Bekiroğlu ile ihanet yüzünden ayrıldığı konuşulan müzisyen Çağrı Telkıvıran ile aşk yaşamaya başladı. İkili, önceki akşam arkadaşlarının doğum günü partisine el ele katıldı. İkili, ilişkileriyle ilgili sorulara "Teşekkür ederiz" demekle yetindi.
Biran Damla Yılmaz’la ilgili konuşmak istemeyen Çağrı Telkıvıran, “Aslı Bekiroğlu’yla ilişkinizin Kubilay Aka yüzünden bittiği haberleri doğru mu?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Hayır üçüncü bir kişi yüzünden bitmedi. Başka sebeplerden ayrıldık.”