Ayrılık Kısa Sürdü! Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra Barıştı!

Ayrılık Kısa Sürdü! Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra Barıştı!

  • 06 Ocak 2022 14:54

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, 2 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı. Anlaşmalı olarak yollarını ayıran çift, boşanma sonrası ise sık sık bir araya gelir olmuştu. Birçok kez objektiflere samimi görüntülerle yakalanan ikili, ayrılığa daha fazla dayanamadı.

Bir süre önce bir partide samimi şekilde yakalanan eski eşler, barıştıklarını sosyal medyadan duyurdu. Çıra, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Ciğerci ile fotoğrafını paylaşarak, "Nerede kalmıştık" dedi.

"NEREDE KALMIŞTIK" 
Çıra, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü: "Nerede kalmıştık… Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin.. Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da. Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara. Beni kırmayıp bana güvendiğin, bize bir şans daha verdiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi. Şimdi herkes duysun ki biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık eskisinden daha çok seviyoruz birbirimizi... Seni çok seviyorum tek sevdiğim. "