Aslı Enver ile Önder Öztarhan cephesinde flaş gelişme! Evlenecekler mi?

Aslı Enver ile Önder Öztarhan cephesinde flaş gelişme! Evlenecekler mi?

  • 19 Şubat 2022 14:30
 
Bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver'in, sevgilisi Önder Öztarhan'dan evlilik teklifi aldığı, Aslı Enver'in ise yakın çevresine yaza evlenebiliriz dediği iddia edildi.
Bir dargın bir barışık şekilde uzun süre aşk yaşadığı şarkıcı Murat Boz'la evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver, bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile birlikte. Enver ve Öztarhan hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Şimdilerde Sırça adlı tiyatro oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanan 37 yaşındaki oyuncu Aslı Enver'den güzel bir haber geldi. Daha önce 3 yıl kadar Birkan Sokullu ile evlilik yaşayan Enver, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile birlikte olan Enver, evlilik teklifi aldı.

Arkadaş ortamında tanışan ikiliden 49 yaşındaki Öztarhan, iddialara göre Enver'e ilk görüşte aşık oldu ve ailesi ile de tanıştı.
Aslı Enver'e olan ilişkisinde oldukça mutlu olan Öztarhan güzel oyuncuya "Hemen evlenelim" teklifinde bulundu. Evliliğe sıcak bakan Aslı Enver'in ise çevresine "Yazın evlenebiliriz" müjdesini verdiği iddia edildi.