Aşk yaşıyorlar iddialarına Danla Bilic ve Kaan Yıldıırm\'dan jet açıklama geldi!

Aşk yaşıyorlar iddialarına Danla Bilic ve Kaan Yıldıırm'dan jet açıklama geldi!

  • 03 Şubat 2022 22:43
Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'ın özel hayatındaki gelişmeler ile sık sık gündeme geliyor. Yıldırım'ın adı son olarak YouTuber Danla Bilic ile yeni bir ilişkiye başladığı ileri sürüldü. Çıkan haberlerin ardından iki ünlü isimden de peş peşe açıklamalar geldi.
27 yaşındaki fenomen Danla Bilic geçtiğimiz günlerde iş insanı Yusuf Engin ile ilişkisini noktaladı. Sessizliğini koruyan çift, sosyal medyada birbirlerini takipten çıktı.

"DEDİKODULAR VAR, DUYDUM"

Seren Serengil, Arto Dalga ve Bircan Bali'nin yorumcu koltuğunda oturduğu Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında, Kaan Yıldırım ile Youtuber Danla Bilic'in aşk yaşadığı iddiası gündeme geldi.

Kaan Yıldırım ile Danla Bilic sosyal medya hesabından takipleşmeleri ise dedikoduları beraberinde getirdi. Çıkan aşk haberlerinin ardından ikiliden açıklama geldi.
 

"BENDEN HIZLISI MEZARDA"

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan fenomen isim Danla Bilic, "Bugün ufak bir ameliyat oldum ki inanır mısınız estetik değil. Neyse çıktığımda haberlere göre yeni sevgilim varmış benden hızlısı mezarda" dedi.

KAAN YILDIRIM DA SESSİZ KALMADI

Ardından Kaan Yıldırım da Instagram hesabından bir siyah beyaz formatta evinin salonunda çektiği videoya 'Alone (yalnız)' notunu düşerek hakkındaki aşk iddialarını yalanladı.