Aşk kısa sürdü: Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı!

Aşk kısa sürdü: Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı!

  • 19 Ocak 2022 14:44
Birkaç ay önce Serenay Sarıkaya'nın, Umut Evirgen'in sahibi olduğu mekana gittiği iddia edilmişti. Ünlü işletmecinin, "içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı" haberleri gündem olmuştu.
 

İLİŞKİLERİ BELGELENMİŞTİ

Ardından rol aldığı dizinin çekimleri için Adana'da olan Serenay Sarıkaya, bir günlük arayı fırsat bilip, İstanbul'a gelmişti. Rumelihisarı'nda arkadaşlarıyla hasret gideren oyuncu, Umut Evirgen'in aracında görüntülenmiş ve aşkları belgelenmişti.
 
 
Seranay Sarıkaya’nın bir süredir birlikte olduğu işletmeci Umut Evirgen’den ayrıldığı ortaya çıktı. Uzun süredir arkadaş olan ikili, geçtiğimiz aylarda bu dostluklarını flörte dönüştürmüştü. 3 aydır birlikte ilişkilerini gözlerden uzakta yaşayan ikiliden ilk açıklama Umut Evirgen’den gelmişti. İşletmeci, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruzdemişti. Çift, Evirgen’in itirafının ardından ilişkilerini gizlemekten vazgeçmişti.
 
 

AİLESİYLE TANIŞMIŞTI

İkili, 2022’yi âşıklar şehri Paris’te karşıladı. Fakat ünlü çiftin, tatil dönüşü ilişkilerine devam etmeme kararı aldığı öğrenildi. Umut Evirgen’in ailesiyle tanışan Seranay Sarıkaya’nın nikâh masasına oturacağı konuşulurken ayrılmaları çiftin, arkadaş çevresini de şaşırttı.
 
 

‘ESKİ SEVGİLİYLE OLAN FOTOĞRAFLAR İLİŞKİYİ BİTİRDİ’ İDDİASI

Öte yandan, ilişkinin bitmesinde Umut Evirgen’in eski sevgilisi Melisa Şenolsun ile olan fotoğraflarının rolü olduğu öne sürüldü. Instagram hesabından Şenolsun ile olan fotoğrafları henüz kaldırmayan Evirgen’i uyaran Sarıkaya’nın, ret cevabı alınca ilişkiyi noktaladığı iddia edildi.