Arda Turan\'ın eşi Aslıhan Doğan Turan\'dan üçüncü çocuk açıklaması

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması

  • 02 Şubat 2022 00:00
Asil Aslan ve Hamza Arda adında iki oğulları olan Aslıhan Doğan Turan, yeniden annelik heyecanı yaşamak istediğini açıkladı. Turan, eşi Arda Turan ile birlikte bu kez kız bebek arzuladıklarını ifade etti.
Aslıhan Doğan Turan ile Galatasaraylı Arda Turan’ın 7 yıllık arkadaşlığı 2015’te aşka dönüşmüştü. Mart 2019’da nikah masasına oturan çift, oğulları Hamza Arda’yı Ekim 2019’da, Asil Aslan’ı ise 2020 yazında kucaklarına almıştı. Aslıhan Turan, YouTube’daki “Bize Kaldı” programına katıldı.
Fezi Altun ve Seçkin Süngüç’un sorularını yanıtlayan Turan, yeniden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. İki oğlu olan Turan, “Kız istiyoruz. Sadece benim istememle olmuyor tabii, Arda da istiyor” diye konuştu.

Çocuklarını her şeyin üstünde tuttuğunu vurgulayan Turan, annesi ve kayınvalidesinin torunları için delirdiğini anlattı: “Benim arkamdan yediriyorlar. Cumartesileri bizim Bayrampaşa günlerimiz, kayınvalidemlere gidiyoruz Yemek için. Eski jenerasyon çocukları patlayana kadar yedirmek istiyor.”
Yaptığı röportajlar ile dikkat çeken Aslıhan Doğan, Youtube kanalına eşi Arda Turan'ı konuk etti. Aslıhan Doğan “Günümüzde evlilikler zor. İnsanlar en ufak olayda hemen boşanıyorlar. Biz de arada bir tartışıyoruz. Bu küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor bence” dedi.
Arda Turan ise “Bizim şansımız; eğlenceli bir çift olmamız. Birbirimize hâlâ aşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile yaşamını seviyoruz” diye konuştu.