Alişan\'dan bomba açıklama: Buse dizilerde öpüşseydi benim karım olamazdı!

Alişan'dan bomba açıklama: Buse dizilerde öpüşseydi benim karım olamazdı!

  • 10 Ocak 2022 16:32
 
2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol, 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelmişti.
 
Varol ile mutlu evliliğini sürdüren Alişan, 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Ünlü şarkıcı, eşinden, özel hayatına merak edilenleri anlattı.
 
 
"ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU BUSE İSTİYOR"
 
Son günlerde sık sık boşanma haberleriyle gündeme gelen Alişan, sessizliğini bozdu. "Mutluluk haberleri çok fazla reyting yapmaz!" diyen Alişan, "Ayrılıyorlar, boşanıyorlar' haberleri yapıyorlar o yüzden. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü çocuğu Buse istiyor. Çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra." ifadelerini kullandı.
 
"EVLİLİK SÖZLEŞMEMİZ YOK"
 
Haklarında çıkan "Evlilik sözleşmesi" iddialarını da cevaplayan şarkıcı, "Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. 'Onun parası, benim param' lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi ya! Çok saçma bir şey? Benim karımdan ya da karımın benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem." diye konuştu.
 
 
"DİZİLERDE ÖPÜŞSEYDİ KARIM OLAMAZDI"
 
Ünlü isim, "Buse ve Alişan neden kavga eder? Birbirinizi kıskanır mısınız? Buse dize öpüşse ne dersin?" sorularını da cevapladı.
 
Alişan, "Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı." açıklamasını yaptı.