Alev Aydın kimdir? Halsey’in Türk sevgilisi Alev Aydın kaç yaşında, mesleği nedir?

Alev Aydın kimdir? Halsey’in Türk sevgilisi Alev Aydın kaç yaşında, mesleği nedir?

  • 29 Mart 2022 21:50
 
94. Oscar Ödülleri önceki gece Los Angeles’taki Dolby Theatre'da yapılan törenle sahiplerini bulmuştu. Ödül töreni kadar after partisi de çokça konuşulurken şarkıcı Halsey giydiği elbiseyle geceye damgasını vurdu. Ünlü şarkıcının eşi Alev Aydın'ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki Alev Aydın kimdir, aslen nereli? Halsey’in Türk sevgilisi Alev Aydın kaç yaşında, mesleği nedir? İşte hayatı ve merak edilenler...

ALEV AYDIN KİMDİR?

Alev Aydın hakkında internette çok fazla bilgi bulunmuyor. Şarkıcı Halsey'in sevgilisi olan Aydın'ın çocukluk senelerinde Giresun'da fotoğrafı olduğu için buralı olduğu düşünülüyor. Senarist olduğu bilinen isim 2017 yılında 'Controller and HipMen: Los Angeles' ve 'Small Shots' sinema filmlerinin senaristliğini yaptmıştır. Diğer yandan 'Cruel Hearts', 'Lonely Boy', 'Mother Hen' gibi filmlerde de imzası bulunmaktadır.
Çocukluk döneminde ise Suudi Arabistan, New York, Antalya ve bulunduğunu Instagram gönderilerinde paylaşmıştır. 2019 senesinden beri beraber olduğu ABD'li şarkıcı Halsey ile 2021 senesinde bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir.
Halsey ve Alev Aydın'ın 'Ender Ridley' isminde bir oğlu bulunmaktadır.