Ahmet Kural\'dan Murat Cemcir\'le olan küslükleri hakkında yeni açıklama geldi!

Ahmet Kural'dan Murat Cemcir'le olan küslükleri hakkında yeni açıklama geldi!

  • 11 Ocak 2024 12:32

Yakın arkadaş olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in, bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği biliniyordu. Cemcir'in, meslektaşının Temmuz 2023'te Bodrum'daki düğününe katılmaması sonrası ikilinin küs olduğu netlik kazanmıştı.

"KIZGINLIK DEĞİL, BIKKINLIK VAR"

Geçtiğimiz ay Erdil Yaşaroğlu'nun sergisine katılan Murat Cemcir, "Ahmet Kural ile küs müsünüz? Barışmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Kızgınlık değil, bıkkınlık var" diyerek karşılık vermişti.

Ünlü oyuncu, basın mensuplarının "Ahmet Bey'in çocuğu olacak. Tebrik için aramayı düşünür müsünüz?" sorusu üzerine ise "Allah bağışlasın" açıklamasını yapmıştı.

AHMET KURAL'DAN 'KÜSLÜK' CEVABI!

Ahmet Kural, senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı, 'Sadık' ve 'Özgür' karakterlerine hayat verdği 'Efsane' filminin Balmumcu’da gerçekleşen basın toplantısında kameralar karşısına geçti.

"BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ BİR İNSAN"

Eski dostu Murat Cemcir'in "Bizi bir daha bir arada görmeyeceksiniz" sözlerine cevap veren Kural, “Kendisi benim için çok değerli bir insan. Hepimizin yolu açık olsun, onu da seviyorum” ifadelerini kulandı.

"ÇAĞLA BİR KERE ERİK AŞERDİ"

Öte yandan Avukat eşi Çağla Gizem Şahin yaklaşık altı aylık hamile olan Kural'ı babalık heyecanı sardı. Oğlu Kemal'i kucağına almak için gün sayan oyuncu, "Az kaldı, 3.5 ay gibi inşallah. Babalık duygusu acayip bir şey, heyecanlıyız. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin" dedi.

Eşinin çok aşermediğini söyleyen Kural, “Bir kere erik istedi kurban olduğum, onu da bulduk çok şükür” şeklinde konuştu.