Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim!

Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim!

  • 14 Ocak 2022 17:44
Hadise'nin O Ses Türkiye kadrosundan ayrılmasının sebebi Ebru Gündeş olarak gösterilmişti. Acun Ilıcalı, sık sık Hadise ve Ebru Gündeş sorularına maruz kalırken konuk olduğu 40 programında ilk kez detaylı anlattı.
 
 
O Ses Türkiye’nin jürisine Hadise’nin olaylı vedası ve Ebru Gündeş’in yeniden jüri koltuğuna oturması konusunda açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, "Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim" diye konuştu.
 
Ilıcalı, “Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var, gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı ismi 2 yerde kullanma şansımız yok" dedi.
 
 
"Dikkat ederseniz biz O Ses Rap’e geçen sene başladık ve geçen sene de jüri üyemiz Hadise’ydi" diyen Ilıcalı, "Hadise’yi biz rapçi olmamasına rağmen O Ses Rap’e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına rağmen Hadise’yi rap’e koyuyorsak bizim Hadise’ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor" açıklamasında bulundu.