Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya\'dan Aşk Pozu

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan Aşk Pozu

  • 02 Ocak 2024 09:27

Acun Ilıcalı, önceki gün Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalında canlı yayın konuğu oldu. Sahibi olduğu TV8'de Survivor All Star 2024 ile ekranlara gelmeye hazırlanan ünlü televizyoncu, "Bu insanların altı ay boyunca aç sefil şekilde yarışmaları biraz fazla değil mi?" sorusunu yanıtladı.

"KORKUNÇ BİR MALİYET"

Survivor'un bir sezonluk maliyeti hakkında konuşan Ilıcalı, "Evet, televizyonculuk açısından altı ay uzun bir süre gibi duruyor ama buna biraz Türkiye'nin televizyonculuk sistemi diyebiliriz. Diziler normalde 45-60 dakika, bizde 130 dakika. Asıl sebep ise Survivor'ın bir sezonluk maliyeti 12-13 milyon dolar. Korkunç bir maliyet var ortada" ifadelerini kullandı.

"15 GÜN YETMEZ"

54 yaşındaki yapımcı, "Bu kadar yüksek maliyetli bir prodüksiyon yapabilmemiz için sürenin uzun olması gerekiyor. 15 günde bu karşılanamaz. Bu uzun süreye güzel ve kaliteli bir program yapabilmek için gereklilik olarak da bakabiliriz" şeklinde konuştu.

AŞK POZU!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra kalbini Ayça Çağla Altunkaya'ya kaptırmıştı. Uzun süredir genç aşkıyla mutlu bir beraberlik yaşayan Ilıcalı'dan yeni bir aşk pozu geldi.

Acun Ilıcalı'nın genç aşkıyla pozuna hayranlarından beğeni yağdı.